GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE

"Nad Jeziorem"

ANNA RADZIKOWSKA

Gospodarstwo Agroturystyczne "Nad Jeziorem" Anna Radzikowska, Fiałki 3, 87-320 Górzno, tel. (056) 4989346, e-mail: nad.jeziorem@poczta.fm

 

OFERTA

 
 


 

 

 

 

 


W naszym gospodarstwie do dyspozycji gości mamy wygodne i przytulnie urządzone 2, 3 i 4 - osobowe pokoje z łazienkami, jadalnię oraz salę telewizyjną. Wszystkie pomieszczenia znajdują się w oddzielnym budynku, co gwarantuje spokój oraz swobodę wypoczynku. Osobom wypoczywającym w naszym gospodarstwie zapewniamy całodzienne wyżywienie oparte na kuchni domowej lub posiłki do uzgodnienia. Do dyspozycji gości pozostają łódki, stół do bilarda, stół do tenisa, boisko, grill, ognisko, plac zabaw dla dzieci.

Gospodarstwo położone jest nad samym jeziorem. Posiadamy własny pomost oraz łodzie umożliwiające wędkowanie i inne formy rekreacji wodnej. Istnieje możliwość korzystania z grilla i organizacji ogniska. Polecamy również wycieczki piesze i rowerowe po jednym z największych kompleksów leśnych w regionie.

Obsługujemy również zorganizowane grupy, wyjazdy szkolne. Organizujemy przyjęcia, spotkania, szkolenia, imprezy okolicznościowe.

Niestety nie ma możliwości dostępu do kuchni. Przyjmujemy gości tylko z naszym wyżywieniem. Oferujemy dostęp do aneksu kuchennego z czajnikiem i lodówką.

Wszelkie dodatkowe informacje otrzymają państwo kontaktując się z właścicielami.

KONTAKT